Etusivu
Kalkku
Endurokilpailut
Enduron numerot
CC-kilpailut
Muut kilpailut
Tulokset
Pistetilanne
Tiedotukset
Jäsenkerhot
Linkit
 

Enduron kilpailukalenteri

01.01. Kiinteät numerot 2017 Lajiryhmä
28.01. VIII Karkkilan Sprint Enduro Karkkilan Moottorikerho ry (KarkMK)Kansallinen, Sprint
04.02. INMICS TALVI ENDURO 2017 Jyvässeudun ESKansallinen
12.02. XXII Numibia Snow Enduro Kilpailu on peruttu
18.02. TOHMAJÄRVI ENDURO 2017 TOHMAJÄRVEN ENDUROSEURA RY (Tens)SM U20, V-cup, Kans
25.02. Kangasala Enduro III Kangasalan Moottorikerho ryU20-SM, Kans
26.02. SM ENDURO Riihimäen Moottoripyöräkerho Kahvakopla ry(RiMPKK)SM, Kans
04.03. SM-ENDURO Jämsä Jämsän Seudun Moottorikerho ry (JSMK)SM, Kans
11.03. RAMIRENT Enduro Sprint ME-Racing Team ry (ME-Racing)Enduro Sprint
25.-26.03. 82. PÄIJÄNTEEN YMPÄRIAJO SML SM ENDURO Helsingin Moottorikerho ryMM, SM, Kans
29.-30.04. Gouveia PortugaliEM
13.05. M-Levy Enduro Keski-Suomen Moottorikerho ry (K-SMK)Kans
20.05. 52. Toukokuunajo Orimattilan Moottorikerho ry (OriMK)U20-SM, V-cup, Kans
16.06. Racingbike Enduro Sprint Riihimäen Moottoripyöräkerho Kahvakopla ry(RiMPKK)Enduro Sprint Kans
17.06. Laskettelukeskus Myllymäki Enduro Imatran Moottorikerho ry (IMK)Kans
08.-09.07. Paikuse ViroEM
15.07. Peruttu
22.07. ENDURO SPRINT ISDE TUKI I Kangasalan Moottorikerho ry / ISDE TukiryhmäKansallinen Sprint / W - Cup
29.07. Autokeidas Enduro Forssan Moottoriseura ry (FMS)SM, Kans
05.-06.08. Burg SaksaEM
12.08. XXIII Nummelan Nostotalkoot Nummelan Moottorikerho ry (NMK)U20-SM, V-Cup, W-Cup, Kans
26.08. Rauma Sprint Enduro 2017 Rauman Seudun Moottorikerho ry (RaSMK)Kansallinen, Sprint
02.09. SE-Team EnduroSprint Racing Club Kouvola (RCK)Kansallinen, Sprint
09.09. Kanteleen Herkkulenkki Pukkilan Moottoriurheilijat ry (PukMU)Kansallinen
16.09. XXXIX Kärhän lenkki Mäntsälän Moottorikerho ry (MäntsMK)SM, Kansallinen
30.09. XIX Mynnilä SM - Enduro Sysmän Moottorikerho ry (SyMK)SM, Kansallinen, Joukkue-SM
13.-15.10. Gelnica SlovakiaEM
02.12. 41. Kärme Kustaan Kiemurat Hämeenlinnan Moottorikerho ry (HlMK)Kansallinen, Partioajo
16.-17.12. Kalkun Ajanottopäällikkökurssi Kalkku ryJäsenkerhot
01.01. Kiinteät numerot 2018 Lajiryhmä
13.01. Riihimäen ESKansallinen
20.01. Helsingin MKKansallinen
27.01. Karkkilan MKKansallinen
03.02. Pukkilan MUKansallinen
10.02. ME-RacingU20-SM, Kansallinen
17.02. Nummelan MKKansallinen
25.02. Numibia RTVet-Cup, Kansallinen
03.03. Riihimäen MPKKSM, Kansallinen
17.-18.03. Helsingin MK MM, SM, Kansallinen
19.05. Sipoon MKKansallinen
26.05. Orimattilan MKU20-SM, Vet-Cup, Kansallinen
16.06. Riihimäen MPKKW-Cup, Kansallinen
14.07. Salpausselän MKSM, Kansallinen
04.08. Kangasalan MKW-Cup, Vet-Cup, Kansallinen
18.08. Tohmajärven ESU20-SM, Vet-Cup, W-Cup, Kansallinen
08.09. Jyvässeudun ESSM, Kansallinen
15.09. Pukkilan MUKansallinen
29.-30.09. Vantaan MKSM, Joukkue-SM, Kansallinen
01.12. Hämeenlinnan MKKansallinen, Partioajo

 

Kilpailut RSS-feed